lady dragonfly


Straciłam głowę dla czeskich guzików. Jednak zanim zdecydowałam co chcę zrobić ze złotymi ważkami, minęło sporo czasu. Do tak pięknych, ręcznie malowanych guzików musiał powstać piękny projekt. Piękny, ale jednocześnie prosty. Dobierałam i przebierałam w materiałach dłuższy czas. Aż w końcu udało się.
Dzisiaj panią ważkę możecie kupić --> tu

---

I lost my head for czech glass buttons. Long time has passed untill I finally decided what I want to do with my golden dragonfly. For such beautiful handpainted buttons I had to prepare special project. I spent some time choosing the right strings and beads. But finally I made it.
Today you can buy lady dragon --> here

0 komentarze:

Prześlij komentarz

 

Meet The Author

Behind agtesa soutache stands Agata that creates soutache jewelry. I was born in the '80. In the '90 I decided that I will become famous artist (any field). Then I wanted to be tank driver, globetrotter, photographer. Time passes by and plans change, but there's one thing that stayed with me ever since I can remember - the need of creating. Now I create soutache jewelry and I'm absolutely in love with it. It must have something to do with the other thing that never changed - my love for beautiful jewelry.
--------
Za agtesa soutache kryje się Agata, która tworzy sutasz. Urodziłam się w latach '80. W latach '90 postanowiłam zostać sławną artystką (w dowolnej dziedzinie). Potem chciałam być jeszcze czołgistą, obieżyświatem, fotografem. Plany zmieniają się z czasem, ale jedna rzecz pozostała odkąd pamiętam - potrzeba tworzenia. Dzisiaj robię sutasz i jestem w tym absolutnie zakochana. Zapewne za sprawą tej drugiej rzeczy, która się u mnie nie zmienia - miłości do świecidełek i oryginalnej biżuterii.