Gold & pastels. Headband.


Do wielu nowych projektów jestem namawiana przez znajomych. Tak było z pierwszą bransoletką (i właściwie prawie pierwszą biżuterią jaką zrobiłam w technice sutasz) i tak również było tym razem. Do zrobienia opaski namówiła mnie A. Pracuje w dużej firmie i dodatki które zakłada do pracy musza być dość stonowane. Dała mi wolną rękę w doborze kolorów i wzoru, z zastrzeżeniem, że nie może być zbyt krzykliwie. Początkowo chciałam uciekać w bezpieczne szarości, ale ostatecznie zdecydowałam, że dam się ponieść na manowce wyobraźni. Jest więc odrobinę złoto, pastelowo. Delikatnie i kobieco. Nie mogę się doczekać, żeby sfotografować A. w nowej opasce!

PS. Najwspanialsze w moich znajomych jest to, że nie pytają o to co umiem zrobić a czego nie. Rzucają pomysł i wierzą, że mi się uda. I chyba jednak się udaje :)

------

My friends always encourage me to do new soutache projects. That was the case of my first bracelet (also my almost-first soutache project), and so it was this time. One day A. asked me if I can make a headband for her. She works in a big company and has a specific dress code. So she can't wear too colorful clothes or jewelry. At first I wanted to go with few shades of gray which is always a safe chose - but then again - safe is boring! So I decided to just go with the flow. 
I'm quite happy with the final result. It's a little bit of 
gold ans pastels. Soft and feminine. I can't wait to take a picture of A. in her new hairband!
0 komentarze:

Prześlij komentarz

 

Meet The Author

Behind agtesa soutache stands Agata that creates soutache jewelry. I was born in the '80. In the '90 I decided that I will become famous artist (any field). Then I wanted to be tank driver, globetrotter, photographer. Time passes by and plans change, but there's one thing that stayed with me ever since I can remember - the need of creating. Now I create soutache jewelry and I'm absolutely in love with it. It must have something to do with the other thing that never changed - my love for beautiful jewelry.
--------
Za agtesa soutache kryje się Agata, która tworzy sutasz. Urodziłam się w latach '80. W latach '90 postanowiłam zostać sławną artystką (w dowolnej dziedzinie). Potem chciałam być jeszcze czołgistą, obieżyświatem, fotografem. Plany zmieniają się z czasem, ale jedna rzecz pozostała odkąd pamiętam - potrzeba tworzenia. Dzisiaj robię sutasz i jestem w tym absolutnie zakochana. Zapewne za sprawą tej drugiej rzeczy, która się u mnie nie zmienia - miłości do świecidełek i oryginalnej biżuterii.