agtesa and phillip lim for target


Przyznam, że zaczęłam zwiedzać granice zdrowego rozsądku kiedy próbowałam nabyć tą piękną żabią koszulę, zaprojektowaną przez Phillip Lim dla sieci sklepów Target. Ale za to dziś mogę z całą pewnością stwierdzić, że neonowe klipsy idą w parze z żabią koszulą jak nic innego! Ok, pasują do wielu rzeczy, za tydzień mogę zmienić zdanie, ale ustalmy, że to jest najpiękniejsza para tego tygodnia. W tym tygodniu Agtesa kocha Phillip Lim for Target.

----

I must admit I went a little (seriously... just a little...) crazy when I tried to buy this lovely green shirt, designed by Phillip Lim for Target. But now I can tell you with one hundred percent accuracy that my neon green clips go like nothing else in the world with Phillip Lim shirt. Ok, they go well with many things and in a week I will probably change my mind, but lets say that this is the most amazing and beautiful pair of this week. This week Agtesa loves Phillip Lim for Target.0 komentarze:

Prześlij komentarz

 

Meet The Author

Behind agtesa soutache stands Agata that creates soutache jewelry. I was born in the '80. In the '90 I decided that I will become famous artist (any field). Then I wanted to be tank driver, globetrotter, photographer. Time passes by and plans change, but there's one thing that stayed with me ever since I can remember - the need of creating. Now I create soutache jewelry and I'm absolutely in love with it. It must have something to do with the other thing that never changed - my love for beautiful jewelry.
--------
Za agtesa soutache kryje się Agata, która tworzy sutasz. Urodziłam się w latach '80. W latach '90 postanowiłam zostać sławną artystką (w dowolnej dziedzinie). Potem chciałam być jeszcze czołgistą, obieżyświatem, fotografem. Plany zmieniają się z czasem, ale jedna rzecz pozostała odkąd pamiętam - potrzeba tworzenia. Dzisiaj robię sutasz i jestem w tym absolutnie zakochana. Zapewne za sprawą tej drugiej rzeczy, która się u mnie nie zmienia - miłości do świecidełek i oryginalnej biżuterii.