Gem Games earrings


Projektowanie kształtu jaki mają obrać nowe kolczyki zawsze jest wyzwaniem, ale największym wyzwaniem dla sroki (którą jestem i przyznaję się do tego bez bicia) jest upchanie wszystkich ukochanych kamyczków i koralików w jednym projekcie. W tym akurat wypadku chciałam, żeby całość była jednocześnie elegancka i kolorowa. Elegancka sroka. Wciąż przymierzam się do projektu w stylu papugi, chociaż ostatnio zafascynowały mnie tukany. Biżuteria ornitologiczna mi się tu powoli robi. Lecz co począć, kiedy natura jest tak inspirująca!

---

Designing new shape for earrings is always a challenge. But for me the hardest part is answering the question: how on earth will I put all those gorgeous colorful stones and beads into one project?! In this particular case I wanted earrings to look both elegant and colorful. 
I'm still thinking of creating super colorful earrings, inspired by parrot feathers  but lately toucans stole my heart. Who could have thought that soutache can go so well with ornithology?  Well, nature always gives me tons of inspirations!
0 komentarze:

Prześlij komentarz

 

Meet The Author

Behind agtesa soutache stands Agata that creates soutache jewelry. I was born in the '80. In the '90 I decided that I will become famous artist (any field). Then I wanted to be tank driver, globetrotter, photographer. Time passes by and plans change, but there's one thing that stayed with me ever since I can remember - the need of creating. Now I create soutache jewelry and I'm absolutely in love with it. It must have something to do with the other thing that never changed - my love for beautiful jewelry.
--------
Za agtesa soutache kryje się Agata, która tworzy sutasz. Urodziłam się w latach '80. W latach '90 postanowiłam zostać sławną artystką (w dowolnej dziedzinie). Potem chciałam być jeszcze czołgistą, obieżyświatem, fotografem. Plany zmieniają się z czasem, ale jedna rzecz pozostała odkąd pamiętam - potrzeba tworzenia. Dzisiaj robię sutasz i jestem w tym absolutnie zakochana. Zapewne za sprawą tej drugiej rzeczy, która się u mnie nie zmienia - miłości do świecidełek i oryginalnej biżuterii.